Kompresory a chlazení s.r.o.: O šroubových kompresorech víme vše!

Generální opravy, servis a dodávka nových šroubových kompresorů značky Kaeser

 
Sháníte šroubový kompresor? Pomůžeme vám vybrat pro vaši společnost ten pravý. Firma Kompresory a chlazení s.r.o. je specialistou na prodej a servis šroubových kompresorů. Generální opravy, dodávky filtračních elementů a náhradních dílů, případně zapůjčení nebo nákup nového šroubového kompresoru, to vše pro vás dokážeme zařídit.
 
Na trh dodáváme především šroubové olejem mazané kompresory značky Kaeser, které patří k celosvětové špičce. Navíc dle aktuálních výsledků měření energetické náročnosti strojů patří do třídy A. V naší nabídce najdete šroubové kompresory Kaeser nejrůznějších výkonnostních tříd. Od jednoduchých kompresorů o výkonu 2,2-5 kW až po rozsáhlé modulární systémy pro průmyslové použití o výkonu 75-160 kW, 250-315 kW nebo 360-500 kW používané s měniči kmitočtu, chladivými sušičkami a dalšími zařízeními.
 
Naše firma se zabývá rovněž záručním a pozáručním servisem elektrických šroubových kompresorů značek Kaeser, Atlas Copco, Schneider, Compair, ATMOS. Mezi nejčastější úkony patří generální opravy kompresorů, servis šroubových kompresorů, dodávky filtračních elementů a náhradních dílů, opravy frekvenčních měničů, instalace výměníků pro ohřev vody (rekuperace) a vibrodiagnostika ložisek šroubových kompresorů.
 
Náhradní díly jsme schopni zajistit i pro další značky šroubových kompresorů jako jsou Mark, Ingersoll-Rand a ostatní dle vaší poptávky (Gardner Denver, TAMROTOR, EcoAir, AirKrone, Bottatini, Ceccato atd.).
 
V případě, že vám některý ze šroubových kompresorů odejde a potřebujete rychle zajistit náhradní, aby výroba nestála, zapůjčíme vám kompresor podle vašich potřeb. Zatím provedeme generální opravu vašeho kompresoru. Také vám můžeme prodat adekvátní šroubový kompresor podle vaší specifikace od značky Kaeser. Zkrátka, pokud hledáte silného partnera v oblasti šroubových kompresorů, kontaktujte nás.
 
Kompresory a chlazení s.r.o., váš generální dodavatel šroubových kompresorů

Zpět na výpis novinek

PF 2019

PF 2019

Děkujeme všem našim obchodním partnerům a zákazníkům za přízeň a přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2019.

Instalace průmyslového chlazení Svitavy

Instalace průmyslového chlazení Svitavy

Pro zákazníka ze Svitav jsme dodávali technologii průmyslového chlazení vody. Součástí dodávky byla prostorově úsporná jed...

Instalace průmysového komopresoru

Instalace průmysového komopresoru

V průběhu letošního jara jsme instalovali průmyslový chladič vody MTA GALAXY TECH pro našeho zákazníka EUROPASTA ADRIANA L...

MENUX