Kompresory

Naše společnost se zabývá prodejem a servisem kompresorů, průmyslového chlazení a další techniky od českých i světových výrobců. Nabízíme výrobky firem Schneider Bohemia, Kaeser, Donaldson a dalších.

V naší nabídce najdete kompresory renomovaných výrobců. Zajišťujeme též záruční a pozáruční servis kompresorů, včetně prodeje filtračních elementů a náhradních dílů.

Dodáváme zejména šroubové stacionární kompresory Kaeser, ale i dalších značek (Atlas Copco, Schneider, CompAir, a dalších. ) Dalším sortimentem jsou dmychadla, dotlačovací pístové kompresory, Vysokotlaké pístové kompresory, Bezmazné šroubové kompresory, Pístové kompresory a další. 

Naše firma se zabývá servisem kompresorů  a generálními opravami šroubových kompresorů KAESER, Atlas Copco, Schneider, Comair, Ingersoll-Rand, ATMOS.
 

Pošlete nám nezávaznou poptávku 

Instalace průmysového komopresoru

Instalace průmysového komopresoru

V průběhu letošního jara jsme instalovali průmyslový chladič vody MTA GALAXY TECH pro našeho zákazníka EUROPASTA ADRIANA L...

O šroubových kompresorech víme vše!

O šroubových kompresorech víme vše!

Sháníte šroubový kompresor? Pomůžeme vám vybrat pro vaši společnost ten pravý. Firma Kompresory a chlazení s.r.o. je speci...

PF 2017

PF 2017

Děkujeme všem našim obchodním partnerům a zákazníkům za přízeň a přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2017.

MENUX