Kompresory

Naše společnost se zabývá prodejem a servisem kompresorů, průmyslového chlazení a další techniky od českých i světových výrobců. Nabízíme výrobky firem KAESERSchneider Bohemia, MARK, Donaldson a dalších.

V naší nabídce najdete kompresory renomovaných výrobců. Zajišťujeme též záruční a pozáruční servis kompresorů, včetně prodeje filtračních elementů a náhradních dílů.

Dodáváme zejména šroubové stacionární kompresory Kaeser, ale i dalších značek (Atlas Copco, Schneider, CompAir, a dalších. ) Dalším sortimentem jsou dmychadla, dotlačovací pístové kompresory, Vysokotlaké pístové kompresory, Pístové kompresory a další. 

Naše firma se zabývá servisem kompresorů. Jsou nabízeny a prováděny generální opravy šroubových kompresorů KAESER, Atlas Copco, Schneider, Compair, Ingersoll-Rand, Gardner-Denver, ATMOS a jiných značek dle typu a poptávky.

V případě servisu lze zapůjčit některý z kompresorů nebo příslušenství v naší půjčovně kompresorů firmy Kompresory a chlazení s.r.o.
 

Pošlete nám nezávaznou poptávku 

PF 2019

PF 2019

Děkujeme všem našim obchodním partnerům a zákazníkům za přízeň a přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2019.

Instalace průmyslového chlazení Svitavy

Instalace průmyslového chlazení Svitavy

Pro zákazníka ze Svitav jsme dodávali technologii průmyslového chlazení vody. Součástí dodávky byla prostorově úsporná jed...

Instalace průmysového komopresoru

Instalace průmysového komopresoru

V průběhu letošního jara jsme instalovali průmyslový chladič vody MTA GALAXY TECH pro našeho zákazníka EUROPASTA ADRIANA L...

MENUX