Průmyslové technologie a chlazení

Loňské teploty ukázaly, že řada firem bude potřebovat novou technologii, průmyslové chlazení. Letos tomu nebude jinak a právě teď je čas se připravit na tuto situaci.
 
Mezi nejčastěji instalované nevýrobní technologie, které podporují sofistikované výroby a automatizované výrobní haly je právě průmyslové chlazení.

Tyto speciální chladiče, které jsou konstruovány na vysoké teploty a splňují velice spolehlivě a výkonně veškeré požadavky klientů ohledně řízení teploty 24 hodin denně, po celý rok. Chladiče určené pro průmyslové aplikace se liší od chladičů, které používáme například v klimatizacích.
 

Rozdělení průmyslových chladičů:

  • Vzduchem chlazené jednotky s kompresorovým okruhem
  • Vodou chlazené jednotky s kompresorovým okruhem
  • Atmosférické chladiče kapalin
  • Chladící věže
 
Chladicí jednotky jsou dodávané na míru ve variantách přesně přizpůsobených požadavkům zákazníka. Jejich volba je řešena v kontextu všech technologií v daném provoze a navrhované komplexní řešení přináší nemalé energetické úspory, zvýšení spolehlivosti, a celkové životnosti instalovaných zařízení. Dochází tak i ke zvýšení bezpečnosti a celkového komfortu práce.

Pronájem chladících strojů a kompresorů

Při potřebě rychlého a efektivního řešení při vykrytí sezónních špiček, navýšení výkonu, zálohu systému, nebo pro zajištění výroby, nabízíme pronájem kompresorových jednotek s výborným chlazením od 3,2 do 180Kw a kompresorů od 2 do 132 kW.

Výkony však pro zákazníka nejsou omezeny. Ve spolupráci s našimi dodavateli nabízíme zajištění požadovaných výkonů zákazníka a jsme připraveni jeho požadavky splnit, takže umožnujeme řešit situaci bez okamžité koupi systému.

Investice nemusí být enormní v případě koupi chladících jednotek, pokud zákazník využije další službu a rozhodne se pro použité chladící jednotky, které odkoupí od uživatelů, kteří je vyměnili za výkonnější. Tyto chladiče jsou kontrolovány, otestovány a je u nich ověřena funkčnost, ceny za tyto produkty jsou zvýhodněné.

Zpět na výpis článků

Sponzor motosrazu ve Voděradech

Sponzor motosrazu ve Voděradech

Naše společnost Kompresory a chlazení s.r.o., která se zabývá prodejem šroubových kompresorů KAESER, provádí servis šroub...

Servis chlazení

Servis chlazení

Naše společnost Kompresory a chlazení s.r.o. provádí servis chlazení na dodané jednotky výrobce M.T.A., TAEevo, Aries, ale...

PF 2019

PF 2019

Děkujeme všem našim obchodním partnerům a zákazníkům za přízeň a přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2019.

MENUX