Průmyslové technologie a chlazení

Loňské teploty ukázaly, že řada firem bude potřebovat novou technologii, průmyslové chlazení. Letos tomu nebude jinak a právě teď je čas se připravit na tuto situaci.
 
Mezi nejčastěji instalované nevýrobní technologie, které podporují sofistikované výroby a automatizované výrobní haly je právě průmyslové chlazení.

Tyto speciální chladiče, které jsou konstruovány na vysoké teploty a splňují velice spolehlivě a výkonně veškeré požadavky klientů ohledně řízení teploty 24 hodin denně, po celý rok. Chladiče určené pro průmyslové aplikace se liší od chladičů, které používáme například v klimatizacích.
 

Rozdělení průmyslových chladičů:

  • Vzduchem chlazené jednotky s kompresorovým okruhem
  • Vodou chlazené jednotky s kompresorovým okruhem
  • Atmosférické chladiče kapalin
  • Chladící věže
 
Chladicí jednotky jsou dodávané na míru ve variantách přesně přizpůsobených požadavkům zákazníka. Jejich volba je řešena v kontextu všech technologií v daném provoze a navrhované komplexní řešení přináší nemalé energetické úspory, zvýšení spolehlivosti, a celkové životnosti instalovaných zařízení. Dochází tak i ke zvýšení bezpečnosti a celkového komfortu práce.

Pronájem chladících strojů a kompresorů

Při potřebě rychlého a efektivního řešení při vykrytí sezónních špiček, navýšení výkonu, zálohu systému, nebo pro zajištění výroby, nabízíme pronájem kompresorových jednotek s výborným chlazením od 3,2 do 180Kw a kompresorů od 2 do 132 kW.

Výkony však pro zákazníka nejsou omezeny. Ve spolupráci s našimi dodavateli nabízíme zajištění požadovaných výkonů zákazníka a jsme připraveni jeho požadavky splnit, takže umožnujeme řešit situaci bez okamžité koupi systému.

Investice nemusí být enormní v případě koupi chladících jednotek, pokud zákazník využije další službu a rozhodne se pro použité chladící jednotky, které odkoupí od uživatelů, kteří je vyměnili za výkonnější. Tyto chladiče jsou kontrolovány, otestovány a je u nich ověřena funkčnost, ceny za tyto produkty jsou zvýhodněné.

Zpět na výpis článků

PF 2019

PF 2019

Děkujeme všem našim obchodním partnerům a zákazníkům za přízeň a přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2019.

Instalace průmyslového chlazení Svitavy

Instalace průmyslového chlazení Svitavy

Pro zákazníka ze Svitav jsme dodávali technologii průmyslového chlazení vody. Součástí dodávky byla prostorově úsporná jed...

Instalace průmysového komopresoru

Instalace průmysového komopresoru

V průběhu letošního jara jsme instalovali průmyslový chladič vody MTA GALAXY TECH pro našeho zákazníka EUROPASTA ADRIANA L...

MENUX